POZAT “E ËMBLA” TEK PEMA E KRISHTLINDJEVE/ Atmosfera e festave në shtëpitë e VIP-ave (FOTOT) – AlpeGossip
POZAT “E ËMBLA” TEK PEMA E KRISHTLINDJEVE/ Atmosfera e festave në shtëpitë e VIP-ave (FOTOT)

POZAT “E ËMBLA” TEK PEMA E KRISHTLINDJEVE/ Atmosfera e festave në shtëpitë e VIP-ave (FOTOT)

Jemi zyrtarisht në muajin e festave të fundviti dhe tashmë shumë prej nesh e kanë vendosur bredhin e Krishlindjeve dhe Vitit të ri dhe shumë foto janë ndarë në rrjetet sociale.

Njësoj është edhe për VIP-at e showbizzit shqiptar!

Edhe pse jemi në një situatë të pazakontë ku “asgjë” nuk na gëzon mikpritja e festave duke respektuar rregullat anti-covid ka për ta qetësuar më shumë situatën dhe me shpresën që vitin tjetër të festijmë të gjithë së bashku si dikur.

Shumë prej VIP-ave shqiptarë kanë zgjedhur që pemen të na i tregojnë duke postuar foto të tyret vetë afër pemës por dhe foto familjare.

Alpegossip.al po ju sjell fotot e ëmbla të VIP-ave tek pema tek te cilat mund të shikoni dhe dekorin që kanë përdorur disa prej tyre.

 

No description available.