U PËRFOL SE ËSHTË RIBASHKUAR ME COZMAN/ Tuna thyen heshtjen (FOTO) – AlpeGossip
U PËRFOL SE ËSHTË RIBASHKUAR ME COZMAN/ Tuna thyen heshtjen (FOTO)

U PËRFOL SE ËSHTË RIBASHKUAR ME COZMAN/ Tuna thyen heshtjen (FOTO)

Ditën e djeshme në rrjet bëri bujë lajmi se Tuna dhe Cozman ishin ribashkuar për një bashkëpunim muzikor, sigurisht pa e prekur pjesën personale. Lajmi u bë i ditur nga burime për “Prive”.

U tha se është ribashkuar me Cozmanin për një duet, reagon

Së fundmi, Tuna ka reaguar me anë të një postimi në rrjete sociale. Ajo ka publikuar një foto krahas së cilës ka shkruar me të qeshura “A kanë ujë ato burime?”.

U tha se është ribashkuar me Cozmanin për një duet, reagon

Këngëtarja nuk e ka mohuar as konfirmuar lajmin.