BUKUROSHE SI HALLA/ Albana Osmani prezanton super mbesën (FOTO) – AlpeGossip
BUKUROSHE SI HALLA/ Albana Osmani prezanton super mbesën (FOTO)

BUKUROSHE SI HALLA/ Albana Osmani prezanton super mbesën (FOTO)

Moderatorja e njohur shqiptare, Albana Osmani, që në daljen e saj të parë në ekran ka tërhequr vëmendjen me pamjen e saj dhe linjat perfekte. Ajo është shumë e dashur për publikun dhe emisionet e saj kanë qenë ndër më të ndjekurit.
Siç dihet Albana është shumë e rezervuar për jetën private dhe fotot me familjen kanë qenë të rralla. Mirëpo, mbrëmjen e djeshme Albana nuk ka duruar më dhe ka ndarë një foto me mbesën e saj.

“Bukuroshja ime Gredisa. Mbesa ime”, ka shkruan në foto Albana ku shfaqet së bashku me mbesën, që siç shihet është shumë e ngjashme me moderatoren.