SHTATZËNË DHE NUDO/ Modelja e njohur poston foton e zhveshur dhe të gjithë po e adhurojnë (FOTO) – AlpeGossip
SHTATZËNË DHE NUDO/ Modelja e njohur poston foton e zhveshur dhe të gjithë po e adhurojnë (FOTO)

SHTATZËNË DHE NUDO/ Modelja e njohur poston foton e zhveshur dhe të gjithë po e adhurojnë (FOTO)

Modelja e njohur Ashley Graham vetëm disa ditë më parë bëri publike pritjen e fëmijës së parë. Ajo publikoi një video ku shfaqej tepër e lumtur sëbashku me bashkëshortin e saj.

Këtë herë modelja ka postuar në llogarinë e saj të Instagramit një foto e zhveshur ku shfaqet më natyrale se kurrë me strija dhe pamjen e vërtetë se si një grua shtatzënë duket. Njerëz të njohur publik por dhe fansat e saj po e adhurojnë natyralitetin dhe sinqeritetin e saj për faktin se postoi një pamje të vërtetë dhe të zhveshur nga filtrat.