BËHUNI GATI TË GJITHË/ Ja çfarë trendesh do të dominojnë këtë vjeshtë (FOTO) – AlpeGossip
BËHUNI GATI TË GJITHË/ Ja çfarë trendesh do të dominojnë këtë vjeshtë (FOTO)

BËHUNI GATI TË GJITHË/ Ja çfarë trendesh do të dominojnë këtë vjeshtë (FOTO)

Vetëm 5 aksesorë, që do t’i bëjnë muajt në vazhdim të kalojnë gjithë sharm! Ndonëse s’keni filluar ende me blerjet e palltove, jemi të sigurtë që i keni hedhur një sy trendeve të reja të sezonit që na pret.

Gjithsesi, siç po ju thoshim, kryefjala e kësaj vjeshte janë këto aksesorë dhe ju i shihni tani!

1. Çantat e strukturuara

Mbretëresha ka gjithnjë një çantë të tillë me vete, prandaj nëse bën për mbretërorët, sigurisht që është e mirë për të gjithë ne.

2. Çizmet me lidhëse

Hmm, e dimë që po dyshoni pak, por jo!

Kombinohen me gjithçka dhe çfarë është e sigurtë është vëmendja që do të merrni kur të kaloni rrugëve!

3.Varëse të tilla!

Zinxhira të trashë, që bien në sy janë varëset e kësaj vjeshte!

4. Çantat “torbë”

Praktike, të veçanta dhe mbi të gjitha, me pak imagjinatë mund t’i sajoni vetë.

5. Rripat e mesit

Rripat janë rikthyer dhe tani është koha perfekte për t’i nxjerrë sërish nga garderoba.

Provojini t’ja shtoni një fustani të gjatë të kombinuar me çizme deri tek gjuri!