DY GAZETARËT BËHEN BASHKË/ Fatma dhe Ervini vërtetojnë miqësinë e ngushtë (FOTO) – AlpeGossip
DY GAZETARËT BËHEN BASHKË/ Fatma dhe Ervini vërtetojnë miqësinë e ngushtë (FOTO)

DY GAZETARËT BËHEN BASHKË/ Fatma dhe Ervini vërtetojnë miqësinë e ngushtë (FOTO)

Dy gazetarët më të përfolur në mediat rozë duket se kanë një miqësi të ngusht edhe sotë kanë vendosur të drekojnë.

Nuk është hera e parë që Ervin Kurti dhe Fatma shihen bashkë,madje këto kohë qarkullojnë lajmet se dy gazetarër po planifikojnë për të sjellë një projekt.

Ata kanë zgjedhru zonën e bllokut dhe kanë preferuar vetëm shoqërin e njëri tjetrit.