“DJALË PËR SHTËPI”/ Capital T zbulon pasionin e fshehur (VIDEO) – AlpeGossip
“DJALË PËR SHTËPI”/ Capital T zbulon pasionin e fshehur (VIDEO)

“DJALË PËR SHTËPI”/ Capital T zbulon pasionin e fshehur (VIDEO)

Reperi Capital T është mjaft aktiv në rrjetet sociale. Ai përpiqet që nëpwrmjet postimeve në ‘Instagram’ të qëndrojë sa më pranë fansave duke ndarë me ta momente nga jeta e tij e përditshme.

Nga fotot dhe videot ai ka zuluar se ka pasion të veçantë për makinat, udhëtimet apo veshjet e shtrenjta, por me postimin e fundit reperi ka treguar një ‘dashuri’ tjetër të tij.

Capital T shfaqet teksa gatuan plot pasion dhe duket se pranë tij është edhe e ëma.

”Duke gatuar me mamin tim. Kjo këngë po i pëlqen të dëgjojë kur gatuan”, shkruan reperi krahas videos.
Në sfond dëgjohet kënga e fundit e reperit ‘Filma’, e cila pak pas publikimit është pëlqyer shumë nga publiku.