PAS NDARJES ME MILIONERIN IRANIAN/ FOTO: Morena Taraku heq bluzën dhe tregon gjoksin – AlpeGossip
PAS NDARJES ME MILIONERIN IRANIAN/ FOTO: Morena Taraku heq bluzën dhe tregon gjoksin

PAS NDARJES ME MILIONERIN IRANIAN/ FOTO: Morena Taraku heq bluzën dhe tregon gjoksin

Morena Taraku njihet si njëra ndër femrat më seksi të estradës shqiptare. Emri i këngëtares shqiptare u komentua mjaft shumë për shkak të lidhjes së shkurtër që pati me milionerin iranian.

Në bikini ka treguar linjat trupore seksi ndërsa duke hequr bluzën duket akoma më joshëse.

”Shumë nxehtë”, ka shkruar Morena pranë imazhit ndërsa ndjekësit janë vërshuar me komente të ndryshme.