“UROJ TË MOS PENDOHEM”/ Einxhel Shkira merr guximin dhe i pret flokët shkurt! (FOTO) – AlpeGossip
“UROJ TË MOS PENDOHEM”/ Einxhel Shkira merr guximin dhe i pret flokët shkurt! (FOTO)

“UROJ TË MOS PENDOHEM”/ Einxhel Shkira merr guximin dhe i pret flokët shkurt! (FOTO)

Teksa po qëndron e izoluar në shtëpi për shkak të përhapjes së epidemisë në vend, Einxhel Shkira ka marrë guximin të bëjë diçka që ka dashur të bëjë prej kohësh.

Tashmë duhet ta harrojmë Einxhelin me flokët e gjatë, sepse ajo i ka prerë ato shkurt!

Ndjekësit i kanë kërkuar të publikojë foto me flokët e shkurtër, ndërsa ajo ia ka plotësuar dëshirën.

Në InstaStory, moderatorja ka treguar  look-un e ri dhe duhet ta pranojmë se duket cool!

“Mos e provoni në shtëpi”- shton Einxhel me humor krahas fotove.

Megjithëse duket e lumtur me pamjen e re, moderatorja shpreson që të mos pendohet të nesërmen për vendimin e saj të papritur.

Po ju, çfarë “çmendurie” keni bërë deri tani në karantinë?