ÇMENDET RINIA! Bën veprime erotike, shqiptarja u “heq trurin” meshkujve në Instagram (VIDEO+18) – AlpeGossip
ÇMENDET RINIA! Bën veprime erotike, shqiptarja u “heq trurin” meshkujve në Instagram (VIDEO+18)

ÇMENDET RINIA! Bën veprime erotike, shqiptarja u “heq trurin” meshkujve në Instagram (VIDEO+18)

Nuk di të ndalet, pavarësisht denoncmeve e ngacmimeve të pafundme nga ndjekësit e saj në Instagram
Një e re shqiptare, vazhdon të shtangë fansat duke eksopozuar gjoksin bombastik në video live dhe duke kryer veprime erotike në videot e fotot e pamundme që poston në rrjetin social.

Ndërkohë ndekësit e saj kanë duket se nuk mundur t’i rezitojnë provokimeve dhe kanë filluar t’i bëjnë pyetje ngacmuese.

Kjo shtyrje në Instagram duket se është bërë më së e zakonshme për vajzën në videon e mësposhtme, por qytetarët nga ana tjetër kanë denoncuar rastin në redaksinë e “JOQ.al”.