“ËSHTË SIMBOL I TRADHËTISË”/ Blero flet pas ndarjes dhe i habit të gjithë – AlpeGossip
“ËSHTË SIMBOL I TRADHËTISË”/ Blero flet pas ndarjes dhe i habit të gjithë

“ËSHTË SIMBOL I TRADHËTISË”/ Blero flet pas ndarjes dhe i habit të gjithë

Blero dhe Afrona nuk janë më bashkë e kjo tashmë është e kuptueshme pas thumbave që ata kanë bërë ndaj njëri-tjetrit në rrjete sociale. Edhe pse nuk duan të flasin për ndarjen, të gjithë po mendojnë se Blero e ka thënë fjalën e tij me këngën e re.

'Është simbol i tradhtisë', Blero flet pas ndarjes dhe

Këngëtari sapo ka publikuar këngën e re “Amore” dhe flet për një dashuri të lënë në mes dhe shkak për këtë është tradhtia.

'Është simbol i tradhtisë', Blero flet pas ndarjes dhe

“Iku nuk u kthye më. E mori era e tradhtisë, ajo më nuk kthehet. I dha vulën vetmisë. Iku ma mori gjysmën time më të mirë, ajo më nuk kthehet është simbol i tradhtisë. Sa shumë e kam dashur si askënd në botë, ajo është arsyeja që nuk ndalojnë këto lotë”, këndon Blero në një pjesë të tekstit. Vlen të përmendet që në shkrimin e tekstit të kësaj këngë ka marrë pjesë edhe vetë Blero.