Paska qenë shumë e thjeshtë! Ja si të kombinosh këpucët me ngjyrë me fare pak “mundim” (FOTO) – AlpeGossip
Paska qenë shumë e thjeshtë! Ja si të kombinosh këpucët me ngjyrë me fare pak “mundim” (FOTO)

Paska qenë shumë e thjeshtë! Ja si të kombinosh këpucët me ngjyrë me fare pak “mundim” (FOTO)

Si të kombinojmë takat ose këpucët me ngjyra? Kjo mund të jetë një nga pyetjet që vajzat i vonon për të dalë nga shtëpia sa herë duan të eksperimentojnë me veshjen e tyre.

Le të jemi të sinqerta: Ngjyra që përdorim më shumë në këmbë është e zeza, sepse sigurisht të kombinohesh me taka me ngjyrë nuk është kaq e thjeshtë.

Pra, sot po ju sjellim disa ide gjeniale se si “vuajtja” juaj me takat me ngjyrë të marri fund! Si duhet të kombinohen, me çfarë rrobash dhe çfarë ngjyrash.

Përpara se tju tregojmë disa opsione si fillim po ju tregojmë disa rregulla fare të thjeshta:

1- Nëse veshja juaj është me ngjyra, ju mund të vishni taka të njërës prej atyre ngjyrave.

2- Këpucët në ngjyrë të zezë, bezhë ose krem dhe gri shkojnë me gjithçka.

Për tju ndihmuar më shumë kemi zgjedhur disa foto ku me shumë mundësi do t’ju japin ide të mira.

Këpucë në ngjyrë floriri

 

Këpucë të bardha

Këpucë lejla

Këpucë të kuqe

Këpucë bojqielli

Këpucë rozë

Përgatiti AlpeNews.al