NUK DO TA NJIHNI/ Ja si dukej Seldi Qalliu para famës - AlpeGossip
NUK DO TA NJIHNI/ Ja si dukej Seldi Qalliu para famës

NUK DO TA NJIHNI/ Ja si dukej Seldi Qalliu para famës

Janë të shumta rastet kur VIP-at ndjejnë nostalgji për të shkuarën, për periudhën e fëmijërisë. Kështu i ka ndodhur së fundmi këngëtarit shumë të dashur për publikun, Seldi Qalliu.

Ai ka publikuar në profilin e tij të Instagramit një foto të shumë viteve më parë, kur ishte thjesht një fëmijë i vogël. Fotoja në fjalë është bardhë e zi, Seldi shihet i buzëqeshur dhe flokët i ka me balluke.

Me anë të këtij postimi, këngëtari ka bërë dhe një lajmërim. Ai së shpejti do të publikojë një këngë të re. “Seldi junior dhe meqë ra llafi shumë shpejt kënga e re se lam nam u bë 1 vit pa nxjerr gjë”, ka shkruar ai krahas fotos së fëmijërisë.