Albi Nako pranon publikisht: Kjo është këngëtarja shqiptare me të cilën doja të martohesha – AlpeGossip
Albi Nako pranon publikisht: Kjo është këngëtarja shqiptare me të cilën doja të martohesha

Albi Nako pranon publikisht: Kjo është këngëtarja shqiptare me të cilën doja të martohesha

I ftuari i dytë i mbrëmjes së sotme në “Në kurthin e Piter Pan” ishte ish-balerini dhe koreografi i njohur, Albi Nako.

Ai u vendos përballë pyetjeve ngacmuese të fëmijëve dhe në bisedë e sipër ka rrëfyer edhe një “sekret” të fëmijërisë.

“Kur isha i vogël kisha idhull Liljana Kondakçi”, – ka rrëfyer Albi. “Dëgjoja këngët e saj dhe i këndoja me shumë qejf. E thoja pastaj dua të martohem me Liljanën. Pas ca kohësh, babai më takoi me Liljanën dhe tha, ky është çuni im dhe do të martohet me ty”.

Epo, të paktën e paska takuar idhullin e tij Albi.