HARROJENI MARSELA TOPIN/ Bora Zemani dhe binjakët Veshaj paskan sharë më keq – AlpeGossip
HARROJENI MARSELA TOPIN/ Bora Zemani dhe binjakët Veshaj paskan sharë më keq

HARROJENI MARSELA TOPIN/ Bora Zemani dhe binjakët Veshaj paskan sharë më keq

Video ku moderatorja e emisionit “Fakt”, Marsela Topi shante gjatë transmetimit, bëri xhiron e rrjetit dje në media e rrjete sociale. Por prisni se nuk keni parë akoma ç’ka ndodhur gjatë emisionit “Treshat”, të Bora Zemanit dhe vëllezërve Veshaj.

Ka qenë Donaldi ai që ka postuar një video gjatë puntatës ku i ftuar ishte Arjon Muça. Donaldi e pyet Arjonin për sharjen më të rëndë që ka bërë dhe pasi Arjoni stepet, Donaldi shan vetë. Pas tij shan edhe Romeo dhe Bora. Në fund edhe Arjoni pranon të shajë duke shkaktuar të qeshura.

“Kjo eshte e share ne ekran. Te mbushet goja. Respekte ju qe me mbeshtetet ne kete projekt dhe nuk me late asnjeher qe te me binete besimi qe kisha”, shkruan Donaldi.