ËNDRRA E ÇDO VJEHRRE/ Stresi surprizon mamanë e Keisit publikisht (FOTO) – AlpeGossip
ËNDRRA E ÇDO VJEHRRE/ Stresi surprizon mamanë e Keisit publikisht (FOTO)

ËNDRRA E ÇDO VJEHRRE/ Stresi surprizon mamanë e Keisit publikisht (FOTO)

Mirëpo me postimet e fundit dyshja kanë lënë të kuptohet se janë sërish bashkë dhe i kanë kapërcyer sfidat e martesës së tyre.

Madje Stresi ka surprizuar sot me një urim publik mamanë e Keisit duke e quajtur vjehrrën më të mirë.

Ndërkohë edhe Keisi dy ditë më parë në një video live u shfaq duke dëgjuar këngën e Stresit në makinë e duke lënë të kuptohet se janë pajtuar.