Marina Vjollca aspak nuse për shtëpi, nuk do ta besoni si e ka lënë dhomën – AlpeGossip
Marina Vjollca aspak nuse për shtëpi, nuk do ta besoni si e ka lënë dhomën

Marina Vjollca aspak nuse për shtëpi, nuk do ta besoni si e ka lënë dhomën

Marina Vjollca është një nga moderatoret më të dashura për publikun e më të komentuara në media, për anën profesionale e sidomos për atë private.

Siç dihet tashmë prej disa kohësh ajo dhe Getoari bashkëjetojnë, por siç duket pas martesës, Marina nuk është bërë nuse për shtëpi.

Të paktën kështu lë të kuptohet ajo në foton e fundit të postuar në Instagram.

“Unë: Duhet të pastroj dhomën”, shkruhet në foton e postuar nga Marina dhe më pas tregon se pasi ka ngritur vetëm një çorape, është lodhur.