WOW, KJO NUK PRITEJ NGA MILARDERJA E NJOHUR/ Kylie Jenner vishet nga stilistët shqiptarë (FOTO) – AlpeGossip
WOW, KJO NUK PRITEJ NGA MILARDERJA E NJOHUR/ Kylie Jenner vishet nga stilistët shqiptarë (FOTO)

WOW, KJO NUK PRITEJ NGA MILARDERJA E NJOHUR/ Kylie Jenner vishet nga stilistët shqiptarë (FOTO)

Një nga personazhet publike më të njohura në botë, Kylie Jenner, i ka surprizuar të gjithë së fundmi.

Ylli televiziv shfaqet gjithmonë e kuruar në publik apo në rrjetet sociale. E reja tregon se ka shumë stil në veshje dhe nuk i zhgënjen fansat me zgjedhjet e saj.

Kylie ka postuar një video ku pozonte para pasqyrës dhe mbante veshur një palë pantallona dhe bluzë të bardhë, si gjithnjë shumë seksi. E veçanta këtu është se pantallonat e saj janë të stiluar nga stilistë shqiptarë të firmës “Street style jeans”.

Vetë firma ka ndarë videon në rrjetet sociale. Stilistët marrin xhinsa të vjetra dhe i përshtatin me trendet e fundit, madje edhe i personalizojnë veshjet.