Janë apo jo në një lidhje?! Albi Nako e thotë publikisht: Albën do e marr për… (FOTO) – AlpeGossip
Janë apo jo në një lidhje?! Albi Nako e thotë publikisht: Albën do e marr për… (FOTO)

Janë apo jo në një lidhje?! Albi Nako e thotë publikisht: Albën do e marr për… (FOTO)

Prej disa javësh Albi Nako dhe Alba Hoxha kanë qenë shumë të komentuar në media pas thashethemeve për një lidhje mes tyre. Dyshimet nisën nga fakti që dyshja u pa në disa vende bashkë, një herë në Paris e një herë në Bruksel. Ndonëse Albi u shpreh se ndodheshin atje për punë, thashethemet vazhduan e madje u tha se dyshja do e zyrtarizonin lidhjen. Albi dhe Alba janë të ftuar sot në “Xing me Ermalin” ku së bashku me të ftuarit e tjerë janë bërë pjesë e disa lojërave shumë interesante. Në një prej tyre ato duhet të mbushnin gojën plot me ëmbëlsira marshmallow (sfungjer të ëmbël) dhe të këndonin një këngë.

Kur erdhi radha e Alba Hoxhës, balerina e pati shumë të vështirë pasi Albi Nako e bënte gjatë gjithë kohës për të qeshur. Madje në një moment koreografi i tha: “Sa e bukur që je aman, tamam të marrësh për burrë”, duke shkaktuar shumë të qeshura.