PUTHJE, PREKJE E PËRQAFIME/ Do ta adhuroni videon e dashurisë të Fatmës dhe Alfios – AlpeGossip
PUTHJE, PREKJE E PËRQAFIME/ Do ta adhuroni videon e dashurisë të Fatmës dhe Alfios

PUTHJE, PREKJE E PËRQAFIME/ Do ta adhuroni videon e dashurisë të Fatmës dhe Alfios

Alfio Rrotani dhe Fatma Methasani kanë përshëndetur fansat e tyre me një video mjaft romantike që e kanë publikuar me rastin e Shën Valentinit.

Çifti shfaqen duke pozuar për Revistën Who, ndërsa në sfond nuk mungojnë tollumbacet e kuqe në formë zemrash.

“Gëzuar për dashurinë”. shkruaj Alfio teksa publikon videon romantike.

Në fund të saj gjërat bëhen akoma dhe më romantike, pasi Alfio dhe Fatma shfaqen të shtrirë me fytyrat pranë, ndërsa i dhurojnë njëri-tjetrit puthje dhe përkëdhelje!