I PROPOZON PËR MARTESË PUBLIKISHT/ Pas ndarjes, Dafina Zeqiri ''e çmendur'' pas aktorit seksi (FOTO) - AlpeGossip
I PROPOZON PËR MARTESË PUBLIKISHT/ Pas ndarjes, Dafina Zeqiri ”e çmendur” pas aktorit seksi (FOTO)

I PROPOZON PËR MARTESË PUBLIKISHT/ Pas ndarjes, Dafina Zeqiri ”e çmendur” pas aktorit seksi (FOTO)

Dafina Zeqiri u rikthye në trojet shqiptare, për të qënë sa më pranë fansave të saj me koncerte dhe produksione të reja muzikore gjatë sezonit veror.

Dhe duhet ta pranojmë që na ka kënaqur me hitet e saj të njëpasnjëshme. Dafi është “single” dhe pas ndarjes, nisur nga afrimiteti me Noizyn, shumë fansa kanë menduar se ata mund të jenë çift, por këto kanë qenë thjesht aludime. Mirëpo Dafina e paska një mashkull fiksim dhe e tregoi publikisht.

Në mesin e personave që Dafina ndjek në rrjetin social Instagram është edhe aktori i njohur amerikan Michael B. Jordan të cilit ajo sot i ka propozuar martesë.

Ajo ka publikuar një fotografi ku tregon se e ndjek aktorin në Instagram, teksa ka lënë këtë mbishkrim “A do të martohesh me mua? Michael B. Jordan”.