DHURATË PËR FUNDVIT/ Gena publikon këngën e re me Valbona Memën (VIDEO) – AlpeGossip
DHURATË PËR FUNDVIT/ Gena publikon këngën e re me Valbona Memën (VIDEO)

DHURATË PËR FUNDVIT/ Gena publikon këngën e re me Valbona Memën (VIDEO)

Gena ka publikuar një këngë të re, të cilën ua sjell fansave si dhuratë për fundvit.

Këtë këngë me titull “Puthem”, këngëtari e solli në duet me Valbona Memën dhe Iljard Shabën.

Për tekstin e këngës është përkujdesur Jorgo Papingji dhe Endrit Mumajesi.

Më poshtë mund ta dëgjoni projektin e ri me titull “Puthem” nga Gena, Valbona dhe Iljardi.