Albana Osmani e përgëzon për këtë detaj, Klaudia Pepa ia kthen kështu… (FOTO) – AlpeGossip
Albana Osmani e përgëzon për këtë detaj, Klaudia Pepa ia kthen kështu… (FOTO)

Albana Osmani e përgëzon për këtë detaj, Klaudia Pepa ia kthen kështu… (FOTO)

Klaudia Pepa kohëve të fundit është bërë një nga personazhet më të komentuar në showbizz-in shqiptar dhe kjo falë videove dhe fotove provokuese që realizon duke shprehur talentin e saj.

Ndonëse nga shumë fansa thumbohet, këtë herë ka qenë Albana Osmani e cila e ka komplimentuar balerinën për një detaj që i ka pëlqyer së shumti.

“Gjithmonë e ke shpinë dritë lum ti! Nganjëherë kur shoh timen sikur ka plas lufta e tretë Botërore them me vete mer shembull nga Klaudia hahahahahaha. Pra po mar një Pastruese”, shkruan Albana në komentin e saj.

“Mua më ka ngelur rregulli nga profesioni, se përndryshe do ishim shoqe. Love you…”, shkruan Klaudia Pepa në reagimin e saj.

Vajzë për shtëpi! Lum si ai djalë që do ta ketë në krahë…