Kur Vip-at dështojnë! Fansja e ”lë me gisht në gojë” Françeska Jaçen… (FOTO) – AlpeGossip
Kur Vip-at dështojnë! Fansja e ”lë me gisht në gojë” Françeska Jaçen… (FOTO)

Kur Vip-at dështojnë! Fansja e ”lë me gisht në gojë” Françeska Jaçen… (FOTO)

Shpesh kemi parë reagime në Instagram kur Vip-at kanë reaguar vërtet keq pasi janë ngacmuar nga fansat shpesh duke triumfuar në sytë e opinionit publik por ja që jo gjithmonë është kështu.

Këtë herë ka qenë Françeska Jaçe e cila ka publikuar një foto nga deti teksa është shfaqur me bikini dhe ka shkruar “ujë, sapun dhe kripë deti”, foto kjo që mesa duket nuk ka munguar edhe reagimin e një fanseje.

Ajo e ka akuzuar për photoshop ndërsa Françska i është kthyer me ironi por, mesa duket këtë herë historia ka mbaruar me komentin e fanses ku ajo e ka konsideruar Françin injorante.

Ka të papritura. Françeska mesa duket këtë herë është ndjerë paksa e pafuqishme…