Lori Hoxhën e lënë “vetëm”, ajo nga “inati” vesh një palë të kuqe që… (FOTO) – AlpeGossip
Lori Hoxhën e lënë “vetëm”, ajo nga “inati” vesh një palë të kuqe që… (FOTO)

Lori Hoxhën e lënë “vetëm”, ajo nga “inati” vesh një palë të kuqe që… (FOTO)

Blogerja e njohur dhe njëkohësisht trashëgimtarja e njohur e Top Medias është bërë shumë aktive kohët e fundit në rrjetet sociale.
Publikimet më të fundit të Lori Hoxhës kanë ngjallur rreagime si asnëjherë më parë.

E veshur me bikini dhe ekspozimi i linjave të saj perfekte, në një kohë kur të gjithë po ngrijnë së ftohti kanë ngritur temperaturat.

Lori ka publikuar sërish nëj foto vrastare ku paraqitet sensuale, por vetëm deh mendueshëm.

‘vetëm’ shkruan ajo në postimin e saj ku shfaqet buzë detit.