NJË MODERATORE E ZAKONSHME? Nevina Shtylla tregon synimet dhe do të bëhet si kjo prezantuese italiane (FOTO) – AlpeGossip
NJË MODERATORE E ZAKONSHME? Nevina Shtylla tregon synimet dhe do të bëhet si kjo prezantuese italiane (FOTO)

NJË MODERATORE E ZAKONSHME? Nevina Shtylla tregon synimet dhe do të bëhet si kjo prezantuese italiane (FOTO)

Nevina Shtylla ditën e sotme është bërë pjesë e lojës “ask and question”, ku fansat i kanë drejtuar disa pyetje pikante dhe moderatorja nuk ka nguruar t’iu kthej përgjigje.

Do të bëhet Nevina Shtylla një Ilaria D’Amico alla Albania apo do të mbetet thjesht një moderatore e zankonshme ? Moderatores duket se i ka pëlqyer kjo pyetje pasi e ka falenderuar fansin ku edhe ka ka treguar detaje të ambicies së saj: “Ky është synimi im,Gjithçka arrihet në kohë me përkushtim”