“JE NJË GOMAR I VOGËL”/ Agravon debati mes Romeos dhe Eglës: Je e bukur si një mushkë – AlpeGossip
“JE NJË GOMAR I VOGËL”/ Agravon debati mes Romeos dhe Eglës: Je e bukur si një mushkë

“JE NJË GOMAR I VOGËL”/ Agravon debati mes Romeos dhe Eglës: Je e bukur si një mushkë

Një debat është zhvilluar gjatë me aktorit Romeo Veshajt dhe banores Egla Cenos brenda shtëpisë së ‘Big Brother VIP’.

Ishte Egla që iu drejtua Romeos me fjalët “më dukesh si një gomar i vogël që ecën kështu dhe pëllet”.

Ndërsa Romeo i tha aktorëve të dukej si një mushkë e vogël.

Debati:

Egla:  Për ty kam një dashuri amësore, më vjen keq! Më dukesh si një gomar i vogël që ecën kështu dhe poëllet

Romeo:  Sa e rëndë është? a i bën ata tani, çfarë je një mushkë? çfarë bëjnë ata?

Egla:  Çfarë të duash… Gomar i vogël është e bukur viaulisht

Romeo:  Edhe ti je një mushkë? eshte shume e bukur

Egla:  Po është

Romeo:  Je shumë e bukur

Romeo:  Si mushkë e vogël