Vjeshtë dhe Dimër 2018/ Shihni veshjet që nuk duhet të mungojnë në gardërobën tonë (FOTO) - AlpeGossip
Vjeshtë dhe Dimër 2018/  Shihni veshjet që nuk duhet të mungojnë në gardërobën tonë (FOTO)

Vjeshtë dhe Dimër 2018/ Shihni veshjet që nuk duhet të mungojnë në gardërobën tonë (FOTO)

Shtëpitë më të mëdha të modës i kanë bërë të ditura tashmë se cilat janë tendencat më të fundit të veshjeve përsa i përket sezonit vjeshtë/dimër 2018.

Që tani kemi filluar të shikojmë se si po dominojnë veshjet me printime kafshësh apo veshjet me shkëlqim. Nëse nuk i keni këto veshje pjesë të gardërobës suaj është e sigurt që shumë shpejt do t’i bëni.

Përveçse ngjyrës neon, nëse jeni kurioz të dini se cila do të jetë ajo ngjyrë që do të pushtojë rrugët tona është padyshim ngjyra kafe.

Mirëpo për të na ardhur sa më në ndihmë për rifreskimin e gardërobës tonë, shtëpitë e modës na sugjerojnë veshjet e mëposhtme:

1-Printime kafshësh

 

2-Ngjyra kafe e viteve ‘70

3-Fustanet e shkurtër për party

4-Çizmet Slouchy

5-Kristalet në çdo gjë

 

6-Palltot e gjata të gjera

7-Veshjet me kuadrate skoceze

8-Veshjet blu pastel

9-Pulovrat e gjata me dizajne

10-Shajet me detaje të printuara