Rita Ora bëhet nostalgjike/ Ka një lajm të mirë për fansat nga atdheu (FOTO) – AlpeGossip
Rita Ora bëhet nostalgjike/ Ka një lajm të mirë për fansat nga atdheu (FOTO)

Rita Ora bëhet nostalgjike/ Ka një lajm të mirë për fansat nga atdheu (FOTO)

Nuk ka kaluar shumë kohë që prej ardhjes së saj në Kosovë, ngjarje e komentuar nga mediat e huaja, por jo vetëm. Rita ende poston dhe dedikon foto e shkrime ndaj atij koncerti që mbetet nga më të bukurit për të.

Ajo ka postuar në profilin e saj në Instagram, disa fotografi gjatë udhëtimit drejt Kosovës dhe e shoqëron me shkrimin: “po bëj diçka shumë të mirë sot, mezi pres ta ndaj me ju këtë. Këto janë foto të shkrepura gjatë kohës kur udhëtoja drejt Kosovës.”