KIDA DHE DAFINA “BEFASOJNË” RRJETIN/ Sjellin trendin më “të çuditshëm” të flokëve (FOTOT) – AlpeGossip
KIDA DHE DAFINA “BEFASOJNË” RRJETIN/ Sjellin trendin më “të çuditshëm” të flokëve (FOTOT)

KIDA DHE DAFINA “BEFASOJNË” RRJETIN/ Sjellin trendin më “të çuditshëm” të flokëve (FOTOT)

Kida dhe Dafina janë jo vetëm dy këngëtare shumë të pëlqyera nga publiku dhe që sjellin vetëm hite, por edhe dy nga vajzat më me stil të shoëbizit. Në profilet e tyre në Instagram mund t’i shohësh me trendet më të fundit që nga veshja deri tek flokët e makeup. Edhe këtë herë Kida dhe Dafina kanë qenë të parat që janë shfaqur me një look të çuditshëm, por shumë të veçantë. Kida është shfaqur me gërsheta të ç’rregullt mbi kokë ndërsa Dafina me rrathë gërshetash. Të dy këngëtaret kanë çuditur rrjetin me pamjen e tyre teksa bëhet e ditur se me këtë look Dafina do të shfaqet në klipin e ri ndërsa Kida i ka përdorur për setin e ri fotografik.