“JE KRENARI DHE FRYMËZIM…”/ Elvana shkruan fjalët më speciale për mikun e zemrës, Valdrin Sahiti (FOTOT) – AlpeGossip
“JE KRENARI DHE FRYMËZIM…”/ Elvana shkruan fjalët më speciale për mikun e zemrës, Valdrin Sahiti (FOTOT)

“JE KRENARI DHE FRYMËZIM…”/ Elvana shkruan fjalët më speciale për mikun e zemrës, Valdrin Sahiti (FOTOT)

Miqësia e ngushtë e këngëtares Elvana Gjata dhe stilistit Valdin Sahiti është tashmë e njohur për të gjithë. Valdrini sot feston ditën e lindjes dhe Elvana nuk e ka kaluar këtë moment special pa një dedikim publik për shokun e saj të ngushtë. “Je krenari e krejt Shqiptarisë! Njeriu më punëtor që njoh! Mezi pres të gëzoj për sukseset e tua të radhës! E sheh! Je frymëzim i vërtet për familjen, miqtë dhe krejt ata që adhurojnë artin tënd”, shkruan Elvana. Ajo k zgjedhur të ndajë momente të ndryshme krah Valdrinit, duke treguar kështu edhe një herë lidhjen e tyre speciale.