FOTOLAJM/ Mbretëresha e Miss Shqipëris, por ja si duket bukuroshja që “rrëmbeu” kurorën – AlpeGossip
FOTOLAJM/  Mbretëresha e Miss Shqipëris, por ja si duket bukuroshja që “rrëmbeu” kurorën

FOTOLAJM/ Mbretëresha e Miss Shqipëris, por ja si duket bukuroshja që “rrëmbeu” kurorën

Miss Shqipëria eventi i cili zhivillohet për shumë vite në vendin tonë, pati dhe këtë vit mbretëreshën e saj.

Pas përzgjedhjes së vajzave, vendin e parë e rrëmbeu bukuroshja Alba Bajrami, të cilës ju vendos në kokë kurora e Miss Shqipërisë 2018.

AlpeNews.al ju sjell disa foto për ta njohur më mirë Albën

Shijoeni!