“Jam përdhunuar në moshën 16-vjeçare”/ Robert Aliaj bën rrëfimin shokues (FOTO) – AlpeGossip
“Jam përdhunuar në moshën 16-vjeçare”/ Robert Aliaj bën rrëfimin shokues (FOTO)

“Jam përdhunuar në moshën 16-vjeçare”/ Robert Aliaj bën rrëfimin shokues (FOTO)

Robert Aliaj është një ndër VIP më të drejtpërdrejtë në vendin tonë. Padyshim stili i tij i veçantë dhe mënyra e tij e lirshme e komunikimit shpesh herë e kanë vendosur Robertin në qendër të mediave rozë. Dhe tani që ka nisur “Dance Ëith Me” me siguri do kemi shumë deklarata bombastike nga Roberti.

Mbrëmjen e sotme ai ka bërë një rrëfim të fortë në studion e emisionit “Provokacija” të Mustafa Nanos Duke folur për jetën e tij, Aliaj tha se eksperienca e tij e parë seksuale ishte në moshën 16-vjeçare kush ishte përdhunuar nga një grua e martuar.

“Në atë moment nuk po e kuptoja mirë atë që po ndodhte. Ishte një gjë që në fakt më pëlqeu më pas. Veçse ajo më shkatërroi. Ishte si një fugë. Lëvizte shumë shpejt. Kur mbaruam më tha të mos i tregoja njeriu dhe iku. Nuk e kam takuar më. Nuk e di çfarë ndodhi më pas me të, por mua më pëlqeu. Madje besoj se përdhunimi është i pëlqyeshëm” – tha Aliaj.