‘Bëmë mama të të ngjaj’, Arbana Osmani një kopje e të ëmës, kjo foto ju lë pa fjalë… – AlpeGossip
‘Bëmë mama të të ngjaj’, Arbana Osmani një kopje e të ëmës, kjo foto ju lë pa fjalë…

‘Bëmë mama të të ngjaj’, Arbana Osmani një kopje e të ëmës, kjo foto ju lë pa fjalë…

 

Arbana Osmani është një nga moderatoret më të dashura për publikun dhe ndër më të komentuarat në media e rrjete sociale si për anën profesionale, për atë private, për paraqitjen etj.

E nëse deri më sot keni pyetur veten kujt i ngjan Arbana, përgjigjen e ka dhënë vetë moderatorja mëngjesin e sotëm me foton që ka publikuar në Instastory ku i uron ditëlindjen të ëmës.

“Gëzuar ditëlindjen shpirti im”, shkruan moderatorja në foton ku shfaqet me mamanë me të cilën ngjan jashtëzakonisht shumë.

Në këtë rast shprehja “Bëmë mama të të ngjaj” merr kuptim.