Jon Gjebrea me dedikim romantik në Ditën e të Dashuruarve për të fejuarën. Ja çfarë… (FOTO) – AlpeGossip
Jon Gjebrea me dedikim romantik në Ditën e të Dashuruarve për të fejuarën. Ja çfarë… (FOTO)

Jon Gjebrea me dedikim romantik në Ditën e të Dashuruarve për të fejuarën. Ja çfarë… (FOTO)

Një nga lajmet që bëri bujë në fillim të këtij viti ishte edhe fejesa e Jonit, djalit të këngëtarit dhe prezantuesit të njohur Ardit Gjebrea.

Joni kurorëzoi dashurinë me Merlnin, ndërsa çifti po shijojnë këtë vit Shën Valentinin e parë si të fejuar.

Madje Joni është treguar tejet romantik në këtë ditë, ai ka postuar një fotografi me të fejuarën e tij në orët e para të mëngjesit ku shkruan:

Me Valentinin tim të përditshëm!

Ndërsa ai i ka bërë dhuratë Merlinit një palë këpucë dhe një çantë./