ME GËRSHETA DHE TË VESHURA NJËSOJ/ Pas Mozzik tashmë Kida e “pandashme” edhe me Loredanën (FOTO) – AlpeGossip
ME GËRSHETA DHE TË VESHURA NJËSOJ/ Pas Mozzik tashmë Kida e “pandashme” edhe me Loredanën (FOTO)

ME GËRSHETA DHE TË VESHURA NJËSOJ/ Pas Mozzik tashmë Kida e “pandashme” edhe me Loredanën (FOTO)

Ditën e djeshme në media qarkulloi lajmi se Loredana udhëtoi drejt Prishtinës dhe ai që e priti ishte Mozzik. Ndërsa sot duket se Loredana është takuar me Kidën, e cila ruan një miqësi shumê të ngushtë me Mozzik, përveç se janë bashkëpunëtorë. Kjo duket si një tjetër shenjë se Mozzik dhe Loredana i kanë rregulluar raportet mes tyre dhe tashmë dalin hapur. Gjithashtu në fotot e Kidës dhe Loredanës vihet re ngjashmëria mes tyre, pasi vajzat kanë realizuar edhe të njëjtin model flokësh dhe këtë ja kanë vënë në dukje edhe komentuesit.

Kujtojmë se sot u publikua lajmi se gjyqi mes Loredanës dhe Petra Z ishte mbyllur. Duket se tashmë gjërat për këngëtaret po marrin rrugën e duhur.

View this post on Instagram

swipe left for our tiktok 🤤💜 @loredana

A post shared by KIDA (@kida) on