Po ju e keni vënë re këtë detaj? I fiksuar pas puros, por ka edhe diçka tjetër që Blerim Destani nuk e lëshon nga dora (FOTO) - AlpeGossip
Po ju e keni vënë re këtë detaj? I fiksuar pas puros, por ka edhe diçka tjetër që Blerim Destani nuk e lëshon nga dora (FOTO)

Po ju e keni vënë re këtë detaj? I fiksuar pas puros, por ka edhe diçka tjetër që Blerim Destani nuk e lëshon nga dora (FOTO)

Blerim Destani është një nga aktorët më të mirë shqiptarë. Ai ka arritur suksese të mëdha në botën e kinematografisë jashtë kufijve shqiptarë. Së fundmi e kemi parë shpesh nëpër lajmet e mediave rozë në vend dhe kjo edhe falë miqësisë me Noizyn.

Ai është shumë aktiv në rrjetet sociale dhe e dimë fare mirë se e ka shumë qejf cigaren puro, madje pothuajse në çdo foto mban në duar një të tillë. Gjithsesi, nëse shikoni sërish më vëmendje profilin e aktorit kuptoni se puroja nuk është dashuria e vetme e tij. Aktori kur nuk ka puro në duar, ka gjithmonë diçka tjetër që e zëvendëson atë.

Bëhet fjalë për kafen, si në mëngjes, drekë ose darkë, Blerimi nëse nuk ka puro në dorë, ai ka gjithmonë një filxhan kafeje që e shoqëron.