“KAM TENTUAR T’I JAP FUND VETES”/ Sekreti që tronditi banorët i përket Luizit – AlpeGossip
“KAM TENTUAR T’I JAP FUND VETES”/ Sekreti që tronditi banorët i përket Luizit

“KAM TENTUAR T’I JAP FUND VETES”/ Sekreti që tronditi banorët i përket Luizit

Vëllai i madh u dha detyrë banorëve të shkruanin sekretet e tyre dhe t’i lexonin perpara të gjithëve e të mundoheshin të gjenin cili sekret i përkiste kujt. Një nga sekretet që tronditi banorët ishte: “Kam tentuar t’i jap fund jetës”.

Banorët nuk e gjetën dot ndaj edhe Luizi ka rrëfyer se ai sekret i përkiste atij. Ai ka rrëfyer se 4 prej sekreteve i përkisnin atij.

1. Kam tentu me vra veten.
2.Kam flirtuar me mamanë e një shoku.
3.Jam dashuruar në Big Brother.
4. Njëra më ka paguar udhëtimin për në Zvicër.

 

VIDEO