ZJARR PRANË SHTËPISË SË RUDINA MAGJISTARI/ Moderatorja shpreh fjalët më të mira për… (FOTO) – AlpeGossip
ZJARR PRANË SHTËPISË SË RUDINA MAGJISTARI/ Moderatorja shpreh fjalët më të mira për… (FOTO)

ZJARR PRANË SHTËPISË SË RUDINA MAGJISTARI/ Moderatorja shpreh fjalët më të mira për… (FOTO)

Rudina Magjistari është një ndër moderatoret më të dashura për publikun shqiptar.

Moderatorja është treguar gjithmonë strike për jetën e saj personale duke e mbajtur larg vëmëndjes së mediave.

Pas ardhjes në jetë të vajzës ,këtë verë  ajo zgjodhi të ndante me fansat foto të ndryshme me të voglën Mia dhe bashkëshortin.

Kohët e fundit ajo është tepër aktive në rrjetin social Instagram,para dy orësh ajo ka postuar një video në sotry ku shihet një shtëpi duke u djegur pranë banesës së saj.

Rudina shkruan fjalët më të mira për gupin e zjarrfikëve.