Oriola Marashi kërcen me bikini në mes të rrugës, çmenden kalimtarët (FOTO) – AlpeGossip
Oriola Marashi kërcen me bikini në mes të rrugës, çmenden kalimtarët (FOTO)

Oriola Marashi kërcen me bikini në mes të rrugës, çmenden kalimtarët (FOTO)

Modelja më në zë e momentit dhe e shumë komentuar, sidomos për fotot që poston në “Instagram”, Oriola Marashi së fundmi ndodhet në Barcelonë së bashku me fotografin Endrit Mërtiri.

Nga atje Oriola ka postuar pak më parë një video ku shihet duke kërcyer në rrugë e veshur me bikini dhe xhinse duke tërhequr kështu vëmendjen e kalimtarëve