“NË MES…”/ Rudina tregon për herë të parë si janë marrëdhëniet mes Aleksit dhe Frrokut – AlpeGossip
“NË MES…”/ Rudina tregon për herë të parë si janë marrëdhëniet mes Aleksit dhe Frrokut

“NË MES…”/ Rudina tregon për herë të parë si janë marrëdhëniet mes Aleksit dhe Frrokut

Rudina Dembacaj kohëve të fundit është në qendër të vëmendjes.

Vetëm pak kohë më parë aktroja zyrtarizoi lidhjen e saj me ish-deputetin Mark Frroku.

Rudina është mjaft aktive në llogarinë e saj në Instagram, ku ndiqet nga mijëra ndjekës.

Së fundmi aktorja ka organizuar rubrikën pyejte –përgjigje me ndjekësit e saj.

Dhe sigurisht shumë pyetje asaj i janë drejtuar në lidhje me ish bashkëshortin e saj dhe për të dashurin aktual Markun.

Një nga pyetjet drejtuar nga ndjekësit në Instagram lidhej pikërisht me raportin e Vikit dhe të atit: sa shpesh takohen babë e bijë gjatë një jave? “Sa herë të dojë dhe sa herë ta kërkojë Viki”, është shprehur Rudina.

Image

Po Marku me Aleksin, si i kanë marrëdhëniet me njëri-tjetrin? “Shumë të mira”, shpjegon Dembacaj, “Është Viki në mes”.

Image

A e ka Rudina një dasëm të dytë në plan? “Po një valle do e marr, kur të bëhem mbarë”, është përgjigjur Dembacaj me humor, duke lënë të kuptohet se shumë shpejtë do të shohim një ceremoni martese mes saj dhe Frrokut.

Image