LIVE/ Rita Ora ngjitet në skenë, elektrizon publikun shqiptar… (FOTO) – AlpeGossip
LIVE/ Rita Ora ngjitet në skenë, elektrizon publikun shqiptar… (FOTO)

LIVE/ Rita Ora ngjitet në skenë, elektrizon publikun shqiptar… (FOTO)

Rreth oreës 21:30 kengetarja me origjine shqiptare, me fame boterore Rita Ora eshte ngjitur ne skenen e improvizuar ne Sheshin Skenderbej ku jane mbledhur qindra persona per ta ndjekur nga afer dhe shijuar zerin e saj. Ajo kishte zgjedhur te vishte mbremjen e sotme nje fustan me ngjyre te verdhe kombinuar me floket e lyer me ngjyre te kuqe vetem se fundmi, nje surprize qe e zbuloi teksa ishte nisur per ne Tirane.

LIvE nga Sheshi Skenderbej me Rita Ora në #OraeSuperMuzikes

Gepostet von Erion Veliaj am Sonntag, 3. Juni 2018

rita 14aac4f1d-b35c-4482-95e5-40d3b1f4dc64