Sociale Archives - AlpeGossip

Sociale

EKSKLUZIVE/ Andri Xhahu: Ja si e pritën Jonidën në Eurovizion. E cilësojnë si femra…

EKSKLUZIVE/ Andri Xhahu: Ja si e pritën Jonidën në Eurovizion. E cilësojnë si femra…

Jonida Maliqi pritet të performojë sot në skenën magjike të Eurovision-it në Izrael, nën tingujt…

LA PAS KARRJEREN DHE U KUJDES PER FAMILJEN/ Djali e emocionon live mamanë e tij

LA PAS KARRJEREN DHE U KUJDES PER FAMILJEN/ Djali e emocionon live mamanë e tij

Mbrëmjen e sotme programi “Dua të të bëj të lumtur” solli në ekranet tona historinë…

E DHUNONTE BASHKËSHORTI DHE FAMILJARËT/ Historia e trishtë e Lules

E DHUNONTE BASHKËSHORTI DHE FAMILJARËT/ Historia e trishtë e Lules

Një ndër historitë që u trajtua mbrëmjen e sotme në programin “Dua të të bëj…

U DASHURUA NË INSTAGRAM/ Njihuni me historinë Arditit dhe propozimin live që…

U DASHURUA NË INSTAGRAM/ Njihuni me historinë Arditit dhe propozimin live që…

Arditi ishte personazhi i radhës në programin “Dua të të bëj të lumtur”. Ai solli…

MË PAK TË PËRDORUR/ Ndalohen emrat shqiptar Xhenaze dhe Zehere (VIDEO)

MË PAK TË PËRDORUR/ Ndalohen emrat shqiptar Xhenaze dhe Zehere (VIDEO)

Ditën e sotme dilema më  e vështirë për prindërit është vendosja e emrvae të cilët…

Daddy Yanke në Tiranë/ Shikoni çfarë po ndodh tani në “Sheshin Skënderbej” (FOTO)

Daddy Yanke në Tiranë/ Shikoni çfarë po ndodh tani në “Sheshin Skënderbej” (FOTO)

Sheshi “Skënderbej” do të ndizet mbrëmjen e sotme nga performanca e këngëtarit me famë ndërkombëtare…

Tragjedia e zjarreve në Greqi, Eleni Foureira gjest human! Ndihmë financiare për njerëzit e prekur

Tragjedia e zjarreve në Greqi, Eleni Foureira gjest human! Ndihmë financiare për njerëzit e prekur

Eleni Foureira, këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare ka njoftuar se do të ndihmojë financiarisht…

LIVE/ Rita Ora ngjitet në skenë, elektrizon publikun shqiptar… (FOTO)

LIVE/ Rita Ora ngjitet në skenë, elektrizon publikun shqiptar… (FOTO)

Rreth oreës 21:30 kengetarja me origjine shqiptare, me fame boterore Rita Ora eshte ngjitur ne…

RITA NË TIRANË/ “Live” nga koncerti. Njerëzit mbushin SHESHIN dhe… (FOTOT)

RITA NË TIRANË/ “Live” nga koncerti. Njerëzit mbushin SHESHIN dhe… (FOTOT)

Sot pritet që Rita të mbaj koncertin në Sheshin Skënderbej, i cili do të fillojë…

Rita Ora MBËRRIN në Tiranë familjarisht! Veliaj i pret në zyrë…

Rita Ora MBËRRIN në Tiranë familjarisht! Veliaj i pret në zyrë…

Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Rita Ora, e cila do të mbajë ditën e…