ALBAN RAMOSAJ PUBLIKOI KËNGËN E RE/ Bashkëpuntore qenka dhe ORIOLA MARASHI – AlpeGossip
ALBAN RAMOSAJ PUBLIKOI KËNGËN E RE/ Bashkëpuntore qenka dhe ORIOLA MARASHI

ALBAN RAMOSAJ PUBLIKOI KËNGËN E RE/ Bashkëpuntore qenka dhe ORIOLA MARASHI

Alban Ramosaj është rikthyer duke publikuar surprizë projektin e tij më të ri muzikor. Kënga mban titullin “T’kom dasht” dhe është shumë ritmike.

Pjesë e kësaj kënge është edhe modelja Oriola Marashi me zërin e saj. Modelja ka mbaruar për kanto dhe prej kohësh ka thënë se do publikojë këngën e saj të parë e mesa duket ky ka qenë momenti i duhur për të debutuar në muzikë.

“Jam edhe unë në këtë super këngë, në zë apo figurë nuk e di, gjejeni ju”, shkruan Oriola.