NIS EMISIONI I RI/ Ja projekti interesant që e riktheu Jonida Shehun në “Top Channel” (VIDEO) – AlpeGossip
NIS EMISIONI I RI/ Ja projekti interesant që e riktheu Jonida Shehun në “Top Channel” (VIDEO)

NIS EMISIONI I RI/ Ja projekti interesant që e riktheu Jonida Shehun në “Top Channel” (VIDEO)

Pas largimit të bujshëm nga Top Channel, Jonida Shehu erdhi në Youtube me një emision interesant të quajtur ‘Jonida Podcast’. Në këtë projekt ajo interviston personazhe të ndryshëm publikë dhe intervistat mund ti ndjekim vetëm në Youtube.
Megjithatë, moderatorja ka vendosur të mos e lërë me kaq. Ajo është rikthyer në Top Channel me një emision të ri, promoja e të cilit u publikua pak më parë në profilin e ‘Top Channel’ në Instagram.

Bëhet fjalë për “Soiree”, program në formën e një spektakli me këngë e performanca.