LORI HOXHA ZBULON PROJEKTIN ME FOTON SEKSI/ Shihni si “e përkëdhel” Luanën – AlpeGossip
LORI HOXHA ZBULON PROJEKTIN ME FOTON SEKSI/ Shihni si “e përkëdhel” Luanën

LORI HOXHA ZBULON PROJEKTIN ME FOTON SEKSI/ Shihni si “e përkëdhel” Luanën

Lori Hoxha është një nga femrat më seksi të showbizit shqiptar. Ajo përflitet shpesh në media që gjithmonë kopjon stilin e yllzit televizizv Kim Kardashian.

Kohët e fundit  ngjashmëria nuk ngelet vetëm te veshjet,Lori duket se ka dëshirën e madhe për të kopjuar edhe serialin e familjes Hoxha.

Pra dy ditësh bukuroshja na la pa fjalë pasi publikoi videon nga dasma e Sarës në adresën e saj të Youtube ndërsa sot Lori na suprizoi sërisht duke  njoftuar se do të publikoi dhe një video për make up.

Në foton e postuar nuk mund të mungonte komenti i Luanës por ajo që zbuluam është emri që e përkëdhel Lori moderatoren.