Nuk ma bleu mami, as babi, e bleva vet! Noizy me Ferrar të ri dhe i ka vendosur alamet emri… – AlpeGossip
Nuk ma bleu mami, as babi, e bleva vet! Noizy me Ferrar të ri dhe i ka vendosur alamet emri…

Nuk ma bleu mami, as babi, e bleva vet! Noizy me Ferrar të ri dhe i ka vendosur alamet emri…

Ferrarit mesa duket qenkan më keq se patatinat: Kur merr të parën, pastaj nuk ndalon dot më!

 

Këtë e ka dëshmuar së fundmi reperi Noizy i cili në pak më shumë se një vit, i ka dhuruar vetes 3 Ferrari.

Reperi sapo ka blerë supermakinën e radhës, që ka kushtuar jo pak, por plot 300 mijë euro.

Noizy mesa duket ka nisur të krijojë koleksionin e tij të supermakinave, të cilat dallohen për emrat e veçantë.

Ferrarin e tij të parë, reperi e ka quajtur Shakira, të dytën e ka quajtur motra e Shakirës, ndërsa të tretën, reperi ka deklaruar se e ka quajtur “December” (Dhjetor).

Her name is “December” ❤️ #Collection

A post shared by NOIZY (@zinizin) on