PASI NDRYSHOI “LOOK”/ Luana Vjollca na sjell mbrëmje “Krishtlindjesh” në emision (VIDEO) – AlpeGossip
PASI NDRYSHOI “LOOK”/ Luana Vjollca na sjell mbrëmje “Krishtlindjesh” në emision (VIDEO)

PASI NDRYSHOI “LOOK”/ Luana Vjollca na sjell mbrëmje “Krishtlindjesh” në emision (VIDEO)

Në prag të Krishtëlindjeve Luana Vjollca startoi këtë të shtunë me ngjyrat e ngrohta dhe buzëqeshjet e çiltra të fëmijëve të vegjël të ftuar në “Shiko kush LUAN”.

Kjo e shtunë shënon një tjetër start të suksesshëm për puntatën e radhës së “Shiko Kush LUAN” me të ftuarit e mbrëmjes Meda, Besnik Qaka, Vilma Masha, Erisa Xhixho, Mateos Frroku dhe S4MM.

Dy skuadrat, e Adi Pojanës dhe Florjan Binajt, duket se janë gati për lojërat gjithëpërfshirëse e mbi të gjitha me një urim për të gjithë besimtarët e ditës së Krishtlindjeve.