“KOMENTET EPIKE TË 2018″/ Si u “çmendën” VIPAT pas kunjave të fansave: Je si… FOTO) – AlpeGossip
“KOMENTET EPIKE TË 2018″/ Si u “çmendën” VIPAT pas kunjave të fansave: Je si… FOTO)

“KOMENTET EPIKE TË 2018″/ Si u “çmendën” VIPAT pas kunjave të fansave: Je si… FOTO)

Instagrami duket se iu ka ofruar mundësi fansave  të lidhen më shumë me personazhet që adhurojnë. Ata u shprehin “dashurinë” ,mendime dhe dëshira por nuk mund të mungojnë as kritikat apo ofendimet.

Nëse hedhim një sy në “mediat online” do të shohim se një rëndësi të madhe  e marrin edhe komentet e ndjekësve ndaj vip-ave dhe jo vetëm ata të huaj por edhe shqiptar.

Pas komenteve menjëherë personazhet e showbizit marrin vëmenjden e ditës. Në rubrikën e re, AlpeNews.al ka vendosur t’ju sjellë 10 komentet më epike të vitit që po lëmë pas.

Valbona Selimllari

Ilda Bejleri

Armina Mevlani

Anjeza Maja

Klaudia Pepa

 

Aulona Musta

Genta Gjalpi

Luana Vjollca

Lori Hoxha

AlpeNews.al