PAS SHERRIT/ Einxhel dhe Dagz pajtohen në një mënyrë të çuditshme (FOTOT) – AlpeGossip
PAS SHERRIT/ Einxhel dhe Dagz pajtohen në një mënyrë të çuditshme (FOTOT)

PAS SHERRIT/ Einxhel dhe Dagz pajtohen në një mënyrë të çuditshme (FOTOT)

Einxhel Shkira ka treguar përmes një postimi në Instagram ditën kur ajo dhe Dagzi kanë patur sherrin e tyre të parë. Shumë shpejt, dyshja janë pajtuar, por moderatorja e ka kapur këtë moment me foto.

Pas sherrit, Einxhel dhe Dagz pajtohen në një mënyrë të

Ajo tregon se janë pajtuar duke bërë foto.

“Dita kur kishim sherrin tonë të parë. As nuk e mbaj mend arsyen pse u zimë. Por e mbaj mend që ishte sherri i parë dhe herën e fundit bëmë paqe duke bërë foto”, shkruan Einxhel.

Pas sherrit, Einxhel dhe Dagz pajtohen në një mënyrë të

Pas sherrit, Einxhel dhe Dagz pajtohen në një mënyrë të